Videoprohlídka

Videoprohlídka - prohlédnete si nemovitost z pohodlí domova.

Video zachytí lépe a názorněji prostor i atmosféru a zaujme více, než pouhé fotografie. Dokáže předat emoce a přitáhnout pozornost klientů poptávajících daný typ nemovitosti.

Proto se specializujeme právě na videoprohlídky, coby moderní prodejní nástroj k lepší prezentaci nemovitostí budoucím zájemcům. Je to další z cest, jak rychleji a lépe prodat nebo pronajmout váš byt, dům a další objekty.

Zajistíme videoprohlídku i vám.

Vypracujeme i vám efektivní prodejní nástroj, který umožní budoucím zájemcům nahlédnout do prostor, jako by se jimi procházeli a přitom nemusí vstát od počítače. Připravíme nemovitost k prezentaci, aby působila skvělým dojmem a pomocí natočení a sestříhání videa provedeme zájemce celým domem, bytem nebo jakýkoliv komerčním i nekomerčním prostorem, který chcete prodat nebo pronajmout.

Věřte, že do videoprohlídky dokážeme dostat mnohem větší informační hodnotu, než umí fotografie a zájemce o nemovitost nemusí opustit svůj domov.

Proč chtít k prezentaci videoprohlídku?

Videoprohlídka v nabídce inzerátů výrazně zvyšuje atraktivitu nemovitosti i celé nabídky, předá potenciálním zájemcům lepší představu o prostorech a atmosféře i detailech celého objektu.

Zvyšuje šanci na větší počet zájemců, rychlejší prodej, případně vyšší cenu a pomáhá lépe prezentovat vaši nemovitost na sociálních sítích. Videoprohlídku lze umístit na Facebook i YouTube kanál a propagovat vaši nabídku dál.

Ve zkratce tedy lze říci to, že:

  • prodáte nebo pronajmete rychleji
  • prodáte za vyšší cenu
  • oslovíte mnohem více zájemců
  • vaše nabídka nezapadne mezi ostatními

Chcete poutavou prohlídku vaší nemovitosti a urychlit prodej či pronájem?