Prodej nemovitostí

Prodej nemovitosti - rychle, bezpečně, bez starostí.

Prodej nemovitosti se neobejde bez zkušeností. Jak neprodat pod cenou? Nebo jak nenasadit příliš vysokou cenu a tím zbytečně prodlužovat prodej? Jak připravit atraktivní inzerci, bez čeho by se neměla obejít a jaké právní kroky je nutné podniknout?

To vše a mnohem více musíte řešit, když prodáváte nemovitost. Vsaďte na spolupráci s realitním týmem a zjednodušte si cestu.

Pomůžeme prodat nemovitost i vám.

Naše zkušenosti vám pomohou prodat rychleji a za co nejlepší možnou cenu, jakou lze chtít na trhu s realitami. Vytvoříme pro vás atraktivní nabídku včetně fotografií, videoprohlídek a využijeme dalších prodejních nástrojů, abychom vaši nemovitost společně prodali za vyšší cenu a v rychlejším čase.

Vaši nabídku navíc dostaneme tam, kde bude skutečně vidět a kde ji najdou potenciální zájemci. Na osvědčená inzertní místa a sociální sítě.

Proč svěřit prodej nemovitosti nám?

Prodej za vyšší cenu, výrazně kratší doba prodeje, bezpečné smlouvy a právní zastoupení, cenové posudky a analýzy, to vše jsou věci, které dokážeme ovlivnit a obrátit k váš prospěch.

Mějte s prodejem nemovitosti co nejmenší starosti. Poradenství, zhodnocení, prezentace, prohlídky, převod, o to vše a mnohem víc se vám postaráme.

Ve zkratce tedy lze říci to, že:

  • prodáme vaši nemovitost rychleji
  • zajistíme prodej za optimální cenu
  • odpadnou vám veškeré starosti
  • postaráme se o všechny kroky v prodeji nemovitosti

Chcete pomoci s prodejem nemovitosti?